Pandurii Târgu Jiu - Noutăți despre transferuri (Beta)

Alegeţi un campionat:
  Alegeţi o echipă:

Septembrie 01, 2014
Adi Rusu asteapta rezultatele RMN-ului dupa ce i-a sarit genunchiul in meciul cu CSM
01/09/2014 20:09
| liga2.ro
August 30, 2014
LIGA I. Prima victorie a sezonului pentru Pandurii, Ceahlaul confirma forma buna
31/08/2014
| antena3.ro
August 25, 2014
Petre Grigoras vede partea plina a paharului, desi Pandurii nu cistiga: "Incepem sa jucam ce vreau eu"
25/08/2014
| gsp.ro
August 23, 2014
Pandurii a atacat TOTAL in repriza a doua si s-a salvat de la dezastru in minutul 91! Nikololov a dat un gol MAGIC pentru Viitorul! Cele mai importante faze din Pandurii 1-1 Viitorul
24/08/2014
| fotbal-romania.ro
VIDEO Pandurii nu ies din pasa proasta si termina la egalitate, 1-1, cu Viitorul
24/08/2014
Petre Grigoras a scapat de demitere si pregateste revenirea gorjenilor: "Jocul de acum seamana cu cel al Pandurilor de altadata"
24/08/2014
| gsp.ro
Boban Nikolov a dezvaluit cine face echipa la Viitorul » Fotbalistul a povestit cum a inscris golul superb cu Pandurii