Septembrie 01, 2015
Rednic face curatenie la Dinamo » Antrenorul il da afara pe unul dintre cei mai talentati jucatori
01/09/2015
| gsp.ro
EXCLUSIV ProSport LIVE | Astra a dat o noua lovitura: "Este un mijlocas strain care a jucat la Dinamo. Este un jucator bun". Cine vine la Giurgiu
01/09/2015
| fotbal-romania.ro
EXCLUSIV Dinamo schimba strategia » Unul dintre cei mai buni jucatori nu mai pleaca de la echipa
01/09/2015
EXCLUSIV Ionut Negoita a decis: cum arata organigrama clubului Dinamo » Cine se va ocupa de transferuri
01/09/2015
| gsp.ro
01/09/2015
| gsp.ro
August 31, 2015
Urmeaza o noua achizitie la Dinamo! » Mircea Rednic anunta: cind se rezolva urmatorul transfer
31/08/2015
31/08/2015
| gsp.ro
Mircea Rednic mai vrea achizitii » Ce jucator are Dinamo pe lista si cind se rezolva urmatorul transfer
31/08/2015
| gsp.ro
August 30, 2015
Rednic acuza ceea ce s-a intimplat la pauza la meciul cu Pandurii: ”Au fost tipete, urlete, am crezut ca au venit teroristii”
30/08/2015
| gsp.ro
Inspiratia lui Mircea Rednic » Jucatorii adusi de antrenor au fost decisivi pentru "ciini"
30/08/2015
| gsp.ro
Gol minunat marcat de Alexandru Matel pentru Dinamo Zagreb (Video)
30/08/2015
| ziare.com
Probleme pentru Edi Iordanescu la meciul cu Dinamo » Ce s-a intimplat pe banca de rezerve a celor de la Pandurii
30/08/2015
Inspiratia lui Mircea Rednic » Jucatorii adusi de antrenor au fost decisivi pentru "cini"
30/08/2015
| gsp.ro
30/08/2015
| gsp.ro
Dezamagitori » 3 dinamovisti au fost cei mai slabi de pe teren in meciul cu Pandurii! Ce jucatori s-au facut remarcati
30/08/2015
| gsp.ro
VIDEO "Bizoni" au fost portarii si arbitrul! :) Pandurii si Dinamo au remizat dupa o partida spectaculoasa: 2-2
30/08/2015
| gsp.ro
August 29, 2015
Pandurii 2-2 Dinamo | Gafe uriase pentru portarii Stanca si Cerniauskas! Dinamo ramane neinvinsa in Liga I dupa un meci nebun
30/08/2015
"Cainii", salvati in ultimul minut de BIZON | Dinamo a scos un punct in-extremis, dar Pandurii fac scandal: "Nu se mai poate cu astfel de arbitraje"
30/08/2015
Do the Harlem Shake! Gnohere si Essombe aduc punctul pentru Dinamo! Cainii raman neinvinsi in acest campionat. Pandurii - Dinamo 2-2
30/08/2015
Gorjenii sunt iritati de arbitraj, dupa ce au fost egalati de Dinamo in ultimul minut. Edi Iordanescu: "Eu intotdeauna am vrut sa fiu echilibrat, dar acum s-au strans prea multe. Sper sa nu-l suspende pe arbitru, ca nu ma ajuta cu nimic"