:
4

Început: 01/10/2013 / 21:45

Comentarii live

90+4`Arbitrul fluieră sfârșitul meciului.
90+2`După statistici, se poate vedea că astăzi pe stadion sunt 36713 de spectatori.
90+1`Al patrulea arbitru oficial arată că o să avem prelungire de [num] minut(e.)
90+1`Dacă ne uităm la statistici, putem vedea că echipa gazdă a avut 46% din posesia mingii în timp ce oaspeții au avut 54%.
90`goalGOOOOOL! - Frank Lampard înscrie pentru Chelsea din afara careului. Ce gol superb.
90`Willian de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
86`Oare Willian a uitat că în momentul acesta joacă fotbal... El atinge mingea cu mâna.
86`Lucian Ionut Filip de la Steaua joacă periculos contra lui Petr Cech, iar arbitrul fluieră fault.
86`Lucian Ionut Filip trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
85`Lovitură de la colț pentru Steaua. Alexandru Bourceanu este gata să pună mingea în joc.
85`Cristian Tanase șutează de la distanță mare, dar reacția portarului trimite mingea în corner.
82`David Luiz reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
82`Nicolae Stanciu centrează mingea.
81`Ramires de la Chelsea trimite mingea în spatele apărării, dar aceasta este respinsă de către un jucător advers.
81`Se pregătește o schimbare tactică. Juan Mata părăsește gazonul fiind înlocuit de Willian.
78`Se pregătește o schimbare tactică. Oscar părăsește gazonul fiind înlocuit de Cesar Azpilicueta.
78`Cristian Tanase îl împinge pe Samuel Eto'o și... Arbitrul fluieră un fault.
77`Lucian Ionut Filip șutează din afara careului, dar portarul arată că nu este un amator și apară mingea.
77`Andre Schuerrle de la Chelsea îl faultează pe Fernando Varela.
76`Șut din voleu al lui Samuel Eto'o, dar fără rezultat. Șutul său a fost blocat de portar, iar mingea rămâne în joc.
76`Frank Lampard trimite înainte o pasă lungă, încercând să organizeze atacul lor.
75`Lucian Ionut Filip îl împinge pe Ramires și... Arbitrul fluieră un fault.
73`Repunere din colțul careului mic pentru Chelsea.
73`Nicolae Stanciu de la Steaua are o ocazie superbă de a marca, dar lovitura sa nu este destul de precisă și mingea trece aproape de poartă.
73`Șut din voleu al lui Nicolae Stanciu, dar fără rezultat. Șutul său a fost blocat de portar, iar mingea rămâne în joc.
73`Iasmin Latovlevici centrează mingea.
73`Iasmin Latovlevici trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
72`Petr Cech înaintează și reușește să prindă mingea.
72`Pantelis Kapetanos centrează mingea.
72`Pantelis Kapetanos de la Steaua trimite balonul direct în careu, dar aceasta este prinsă de către un jucător al echipei adverse.
71`Se pregătește o schimbare tactică. Danijel Georgievski părăsește gazonul fiind înlocuit de Fernando Varela.
70`Andre Schuerrle de la Chelsea are o ocazie superbă de a marca, dar lovitura sa nu este destul de precisă și mingea trece aproape de poartă.
70`Ramires de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
70`John Terry îl împinge pe Pantelis Kapetanos și... Arbitrul fluieră un fault.
69`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
69`Andre Schuerrle trimite înainte o pasă lungă, încercând să organizeze atacul lor.
69`Juan Mata de la Chelsea trimite scurt din corner așa că rămâne să vedem dacă asta le va aduce ceva mai mult.
68`Andre Schuerrle de la Chelsea trimite mingea în jumătatea terenului echipei adverse, dar această încercare de a centra este bine blocată.
68`Dacă ne uităm la statistici, putem vedea că echipa gazdă a avut 48% din posesia mingii în timp ce oaspeții au avut 52%.
67`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
66`Lovitură nereușită a lui Oscar din afara careului. Mingea trece aproape de poarta echipei adverse.
66`Juan Mata de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
65`Cristian Tanase de la Steaua îl faultează pe David Luiz.
64`Lovitură superbă a lui Andre Schuerrle direct în poartă, dar portarul nu poate fi surprins și apară mingea.
63`Ciprian Tatarusanu înaintează și reușește să prindă mingea.
63`Branislav Ivanovic centrează mingea.
62`Oare Cristian Tanase a uitat că în momentul acesta joacă fotbal... El atinge mingea cu mâna.
62`Pantelis Kapetanos trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
61`Lovitură de la colț pentru Steaua. Alexandru Bourceanu este gata să pună mingea în joc.
60`Se pare că Petr Cech este accidentat. Medicii sunt deja pe teren încercând să-l ajute să continue meciul.
60`Cristian Tanase de la Steaua șutează, dar portarul echipei adverse respinge mingea în corner.
59`Andre Schuerrle de la Chelsea îl faultează pe Iasmin Latovlevici.
59`Alexandru Bourceanu trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
59`Steaua începe un contraatac, așa că rămâne să vedem rezultatul acestei acțiuni.
59`Asta a fost aproape! Juan Mata lovește bara.
58`Oscar de la Chelsea trimite mingea în spatele apărării.
57`Repunere din colțul careului mic pentru Chelsea.
55`goalGOOOOOL! - Ramires trimite mingea în poarta adversarilor.
55`Oscar de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
55`Andre Schuerrle de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
55`Superb driblingul lui Andre Schuerrle care trece prin câțiva jucători de la echipa adversă.
54`Leandro Angelo Martins Tatu de la Steaua îl faultează pe David Luiz.
53`Jocul este oprit. Tușierul arată că Pantelis Kapetanos de la Steaua se află în poziție de offside.
52`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
52`Frank Lampard de la Chelsea are o ocazie superbă de a marca, dar lovitura sa nu este destul de precisă și mingea trece aproape de poartă.
52`Ashley Cole centrează mingea.
50`goalFără îndoială, asta a fost fault de către Ashley Cole. El primește cartonaș galben, iar numele său merge direct în lista arbitrului.
50`Ashley Cole de la Chelsea îl faultează pe Nicolae Stanciu.
50`Juan Mata de la Chelsea trimite mingea în careul, dar unul dintre coechipierii nu reușește să profite de această situație.
49`Ciprian Tatarusanu înaintează și reușește să prindă mingea.
49`Ramires centrează mingea.
48`Samuel Eto'o șutează din afara careului, dar portarul arată că nu este un amator și apară mingea.
48`David Luiz reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
48`Nicolae Stanciu centrează mingea.
47`Lukasz Szukala îl împinge pe Samuel Eto'o și... Arbitrul fluieră un fault.
47`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
46`Se pregătește o schimbare tactică. Federico Piovaccari părăsește gazonul fiind înlocuit de Pantelis Kapetanos.
46`Se pregătește o schimbare tactică. Adrian Popa părăsește gazonul fiind înlocuit de Leandro Angelo Martins Tatu.
46`Se aude fluierul arbitrului așa că putem începe a doua repriză.
45+2`Arbitrul fluieră sfârșitul primei reprize. Primele 45 de minute sunt deja în spatele nostru.
45+1`Oscar de la Chelsea îl faultează pe Nicolae Stanciu.
45+1`Dacă ne uităm la statistici, putem vedea că echipa gazdă a avut 50% din posesia mingii în timp ce oaspeții au avut 50%.
45+1`Repunere din colțul careului mic pentru Chelsea.
45+1`Lovitură nereușită a lui Nicolae Stanciu din afara careului. Mingea trece aproape de poarta echipei adverse.
45+1`Al patrulea arbitru oficial arată că o să avem prelungire de [num] minut(e.)
44`goalAUTOGOL - Momente grele pentru Danijel Georgievski. El trimite mingea în propria poartă.
44`Samuel Eto'o șutează, dar portarul își arată calitățile. Mingea mai este în joc...
44`John Terry reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
44`Lovitură liberă. Nicolae Stanciu centrează în careul adversarilor.
44`Ramires îl împinge pe Cristian Tanase și... Arbitrul fluieră un fault.
43`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
43`Oscar de la Chelsea are o ocazie superbă de a marca, dar lovitura sa nu este destul de precisă și mingea trece aproape de poartă.
42`David Luiz de la Chelsea îl faultează pe Federico Piovaccari.
41`Repunere din colțul careului mic pentru Chelsea.
41`Petr Cech reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
40`Oscar gafează în apărare, iar asta poate fi un pericol mare pentru echipa sa.
40`Petr Cech de la Chelsea joacă bine și oprește atacul.
40`Cristian Tanase centrează mingea.
39`Iasmin Latovlevici centrează mingea.
38`Oare Federico Piovaccari a uitat că în momentul acesta joacă fotbal... El atinge mingea cu mâna.
36`O încercare bună a lui David Luiz, dar lovitura sa liberă este bine blocată de către un adversar.
36`Nicolae Stanciu de la Steaua îl trage pe Frank Lampard.
35`Lovitură superbă a lui Oscar direct în poartă, dar portarul nu poate fi surprins și apară mingea.
34`Andre Schuerrle de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
33`goalFără îndoială, asta a fost fault de către Frank Lampard. El primește cartonaș galben, iar numele său merge direct în lista arbitrului.
33`Frank Lampard îl împinge pe Nicolae Stanciu și... Arbitrul fluieră un fault.
33`Samuel Eto'o trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
32`Jocul este oprit. Tușierul arată că Federico Piovaccari de la Steaua se află în poziție de offside.
32`Cristian Tanase trimite înainte o pasă lungă, încercând să organizeze atacul lor.
31`Oscar de la Chelsea trimite mingea în spatele apărării, dar aceasta este respinsă de către un jucător advers.
30`Juan Mata șutează din afara careului, dar portarul arată că nu este un amator și apară mingea.
28`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
28`Lovitură nereușită a lui Andre Schuerrle din afara careului. Mingea trece aproape de poarta echipei adverse.
27`Frank Lampard trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
27`Florin Gardos reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
27`Juan Mata trimite înainte o pasă lungă, încercând să organizeze atacul lor.
27`Samuel Eto'o de la Chelsea trimite balonul direct în careu, dar aceasta este prinsă de către un jucător al echipei adverse.
26`Repunere din colțul careului mic pentru Steaua.
25`Oscar de la Chelsea trimite mingea în jumătatea terenului echipei adverse, dar această încercare de a centra este bine blocată.
25`Federico Piovaccari îl împinge pe David Luiz și... Arbitrul fluieră un fault.
25`Dacă ne uităm la statistici, putem vedea că echipa gazdă a avut 52% din posesia mingii în timp ce oaspeții au avut 48%.
24`Cristian Tanase șutează din afara careului, dar portarul arată că nu este un amator și apară mingea.
22`Ramires de la Chelsea joacă periculos contra lui Lucian Ionut Filip, iar arbitrul fluieră fault.
21`Cristian Tanase de la Steaua îl faultează pe Branislav Ivanovic.
20`goalGOOOOOL! - Ramires trimite mingea în poarta adversarilor.
20`Samuel Eto'o de la Chelsea trimite mingea la unul dintre coechipierii săi.
20`Andre Schuerrle centrează mingea.
18`David Luiz reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
18`Danijel Georgievski centrează mingea.
17`Ashley Cole de la Chelsea îl faultează pe Federico Piovaccari.
17`Branislav Ivanovic reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
17`Lovitură liberă. Alexandru Bourceanu centrează în careul adversarilor.
16`John Terry îl împinge pe Federico Piovaccari și... Arbitrul fluieră un fault.
15`Ciprian Tatarusanu înaintează și reușește să prindă mingea.
15`Andre Schuerrle centrează mingea.
15`Ramires de la Chelsea îl faultează pe Nicolae Stanciu.
14`Branislav Ivanovic de la Chelsea trimite balonul direct în careu, dar aceasta este prinsă de către un jucător al echipei adverse.
14`Branislav Ivanovic de la Chelsea trimite mingea în jumătatea terenului echipei adverse, dar această încercare de a centra este bine blocată.
13`Lukasz Szukala reușește să îndepărteze mingea și temporar să scadă presiunea atacului advers.
13`Lovitură de la colț pentru Chelsea. Frank Lampard este gata să pună mingea în joc.
13`Andre Schuerrle de la Chelsea trimite mingea în jumătatea terenului echipei adverse, dar această încercare de a centra este bine blocată.
11`Schimbare. Fernando Torres părăsește terenul, înlocuit de Samuel Eto'o.
11`Federico Piovaccari de la Steaua îl faultează pe John Terry.
11`David Luiz gafează în apărare, iar asta poate fi un pericol mare pentru echipa sa.
10`Lucian Ionut Filip de la Steaua îl trage pe Andre Schuerrle.
9`Ciprian Tatarusanu înaintează și reușește să prindă mingea.
9`Lovitură de la colț pentru Chelsea. Juan Mata este gata să pună mingea în joc.
9`Florin Gardos îndepărtează mingea în lovitură de la colț pentru echipa adversă. Să vedem ce va aduce cornerul acesta.
9`Se pare că Fernando Torres se întoarce pe teren.
8`Federico Piovaccari de la Steaua îl faultează pe David Luiz.
8`Danijel Georgievski centrează mingea.
7`După cum se vede, Fernando Torres este accidentat și va trebui să fie scos în afara terenului.
6`Petr Cech înaintează și reușește să prindă mingea.
5`Iasmin Latovlevici centrează mingea.
4`Andre Schuerrle trimite o lovitură bună către poarta, dar mingea este bine blocată de un adversar.
4`Juan Mata centrează mingea.
1`Andre Schuerrle de la Chelsea trimite mingea în jumătatea terenului echipei adverse, dar această încercare de a centra este bine blocată.
1`Frank Lampard de la Chelsea îl faultează pe Nicolae Stanciu.
1`Chelsea pune mingea în joc și meciul continuă.
Meciul a început, iar după cum se vede, ambele echipe sunt gata să dea tot ce e posibil ca să câștige acest duel.
Salut! Începem transmisiunea noastră din National Arena Lia Manoliu, Bucharest pentru meciul de astăzi care va începe în 5 minute.